Меню
Филтър
Наличност
Производител
Продуктова Гама
Тип
Намалени

Софтуер за комуникация и мрежи

Списък с продукти

Промо
Schneider Electric MCSESU083FN0 - ConneXium - Ethernet - МОДИКОН UNMANAGED SWITCH - 8TX
0
Модел: MCSESU083FN0-SCH
468.16 лв.
-15%
397.93 лв.
Без ДДС: 331.61 лв.
Промо
Schneider Electric TCSESPU083FN0 - ConneXium - Ethernet - Мрежов рутер ConneXium - 8 порта
0
Модел: TCSESPU083FN0-SCH
699.68 лв.
-15%
594.73 лв.
Без ДДС: 495.61 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM043F23F0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 4 ports for copper
0
Модел: MCSESM043F23F0-SCH
1 017.52 лв.
-15%
864.89 лв.
Без ДДС: 720.74 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM053F1CS0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 4 ports for copper + 1 port for fiber optic single-mode
0
Модел: MCSESM053F1CS0-SCH
1 788.36 лв.
-15%
1 520.11 лв.
Без ДДС: 1 266.76 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM053F1CU0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 4 ports for copper + 1 port for fiber optic multimode
0
Модел: MCSESM053F1CU0-SCH
1 513.06 лв.
-15%
1 286.10 лв.
Без ДДС: 1 071.75 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM063F2CS0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 4 ports for copper + 2 ports for fiber optic single-mode
0
Модел: MCSESM063F2CS0-SCH
2 146.26 лв.
-15%
1 824.32 лв.
Без ДДС: 1 520.27 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM063F2CU0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 4 ports for copper + 2 ports for fiber optic multimode
0
Модел: MCSESM063F2CU0-SCH
1 870.96 лв.
-15%
1 590.31 лв.
Без ДДС: 1 325.26 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM083F23F0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper
0
Модел: MCSESM083F23F0-SCH
2 202.42 лв.
-15%
1 872.06 лв.
Без ДДС: 1 560.05 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM083F23F0H - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper - Harsh
0
Модел: MCSESM083F23F0H-SCH
2 642.90 лв.
-15%
2 246.47 лв.
Без ДДС: 1 872.06 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM093F1CS0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 1 port for fiber optic single-mode
0
Модел: MCSESM093F1CS0-SCH
2 973.26 лв.
-15%
2 527.27 лв.
Без ДДС: 2 106.06 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM093F1CU0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 1 port for fiber optic multimode
0
Модел: MCSESM093F1CU0-SCH
2 697.96 лв.
-15%
2 293.27 лв.
Без ДДС: 1 911.06 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM103F2CS0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 2 ports for fiber optic single-mode
0
Модел: MCSESM103F2CS0-SCH
3 331.16 лв.
-15%
2 831.48 лв.
Без ДДС: 2 359.57 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM103F2CS0H - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 2 ports for fiber optic single-mode - Harsh
0
Модел: MCSESM103F2CS0H-SCH
3 771.65 лв.
-15%
3 205.90 лв.
Без ДДС: 2 671.58 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM103F2CU0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 2 ports for fiber optic multimode
0
Модел: MCSESM103F2CU0-SCH
3 055.86 лв.
-15%
2 597.48 лв.
Без ДДС: 2 164.57 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM103F2CU0H - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 2 ports for fiber optic multimode - Harsh
0
Модел: MCSESM103F2CU0H-SCH
3 496.34 лв.
-15%
2 971.90 лв.
Без ДДС: 2 476.58 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM123F23G0 - ConneXium - Ethernet - Управляван суич Modicon - 8 порта за мед + 4 Gigabit порта за мед
0
Модел: MCSESM123F23G0-SCH
3 007.16 лв.
-15%
2 556.08 лв.
Без ДДС: 2 130.07 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM123F2LG0 - ConneXium - Ethernet - Modicon Managed Switch - 8 ports for copper + 4 Gigabit SFP
0
Модел: MCSESM123F2LG0-SCH
3 028.33 лв.
-15%
2 574.08 лв.
Без ДДС: 2 145.07 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESM203F4LG0 - ConneXium - Ethernet - Изключвател Modicon - 16 порта + 4 Gigabit SFP
0
Модел: MCSESM203F4LG0-SCH
4 920.80 лв.
-15%
4 182.68 лв.
Без ДДС: 3 485.57 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESP083F23G0 - ConneXium - Ethernet - Modicon PoE (Power over Ethernet) Managed Switch - 8 Gigabit ports for copper
0
Модел: MCSESP083F23G0-SCH
4 907.00 лв.
-15%
4 170.95 лв.
Без ДДС: 3 475.79 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESP083F23G0T - ConneXium - Ethernet - Modicon PoE (Power over Ethernet) Managed Switch - 8 Gigabit ports for copper - extended temperature
0
Модел: MCSESP083F23G0T-SCH
5 397.70 лв.
-15%
4 588.04 лв.
Без ДДС: 3 823.37 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESU053F1CU0 - ConneXium - Ethernet - МОДИКОН UNMANAGED SWITCH - 4TX/1FX-MM
0
Модел: MCSESU053F1CU0-SCH
595.34 лв.
-15%
506.04 лв.
Без ДДС: 421.70 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESU053FN0 - ConneXium - Ethernet - МОДИКОН UNMANAGED SWITCH - 5TX
0
Модел: MCSESU053FN0-SCH
299.34 лв.
-15%
254.44 лв.
Без ДДС: 212.03 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESU083F2CS0 - ConneXium - Ethernet - МОДИКОН UNMANAGED SWITCH - 6TX/2FX-SM
0
Модел: MCSESU083F2CS0-SCH
1 208.21 лв.
-15%
1 026.97 лв.
Без ДДС: 855.81 лв.
Промо
Schneider Electric MCSESU083F2CU0 - ConneXium - Ethernet - МОДИКОН UNMANAGED SWITCH - 6TX/2FX-MM
0
Модел: MCSESU083F2CU0-SCH
985.74 лв.
-15%
837.88 лв.
Без ДДС: 698.23 лв.